Güvenli Evrak

       Üst düzey teknoloji kullanılarak geliştirilen yöntemlerle evrak sahteciliğine karşı önlem almak amacı ile yola çıkılmış, kurum ve markalara özel güvenlik çözümleri sağlamakta olduğumuz faaliyet alanımızdır.

       Tüm değer ve yetki arz eden dökümanların ve belgelerin orjinallerinin, tahrifat yapılmış, izinsiz çoğaltılmış veya sahtesinden ayırt edilmesini sağlayan, özel kağıtlar, mürekkepler ve baskı teknikleri ile üretilen güvenlikli kağıtlardır.

       Evrak sahteciliği uluslararası bir suçtur. Safe Documents, firmaların ve kurumların değer taşıyan evrak, doküman, yazışma ve belgelerinin güvenliğini, security paper(güvenli kağıt) ve security printing materials and tecniques (güvenlikli baskı maddeleri ve teknikleri) bir araya getirerek güvenliğini sağlamaktadır.

       Safe Documents kullanılan firmalar ve kurumlar altına imza attığı ya da antedini bastığı kağıdın üzerinde tahrifat yapılarak çoğaltıldığını, fotokopisinin çekildiğini ya da izinsiz duplikasyonunun yapıldığını yani orijinal olmadığını anlayabileceklerdir.

       Safe Documents kullanarak evraklarının, yazışmalarının ve belgelerinin güvenliğini üst düzeyde çıkaran firmalar ve kurumlar halkın ve diğer kurumların da kendilerine duydukları güveni arttıracaktır.

       Safe Documents’in kağıtları, mürekkepleri ve kimyasalları piyasada satılmadığı için hazırlanan doküman aynı özelliklerini taşıyan bir kopyası veya muadili olmayacaktır.

       Bu kağıtlar, mürekkepler ve baskı teknikleri ile hazırlanan doküman ve belgelerin gerçekliği duyu organlarımızla anlaşılabileceği gibi, UV sensörleri, özel geliştirilmiş dedektörler ve benzeri cihazlar ile kontrol edilebilip, orjinalliği test edilebilir.

       Safe Documents, standart baskı sistemleri ile değil özel baskı teknolojileri kullanılarak hazırlandığı için, taklit edilmesi, tahrifat yoluyla sahtesinin hazırlanması veya illegal yollarla kopyalanması mümkün değildir.

Site Haritası
2012-2013 KS Güvenlik Çözümleri Önlemleri Ve Baskı Sanayi Ltd. Şti Tüm Hakları Saklıdır.